Andrea zhodila 18,5 kg

Za svoj ​​život som držala veľa diét, niektoré dokonca niekoľkokrát, ale výsledok bol vždy rovnaký.

Pred:
Po:

Som veľmi rada, že som vašu stránku objavila na internete. Dovtedy som neverila veľmi podobným stránkam, a to som ich prečítala naozaj veĺa. A vyskúšala som aj veľa rôznych diét, ale samozrejme som všetko vždy pribrala späť. Tak som si povedala, že pôjdem aspoň na prvú konzultáciu a uvidím, o čom to vlastne je. Veľmi som sa obávala, že si budem musieť nakúpiť nejaké chudnúce lieky či počítať denne kalórie, ale naopak, vôbec nie. A tak som sa rozhodla, že do toho pôjdem a s odstupom času môžem povedať, že to bolo veľmi dobré rozhodnutie.

Za 6 mesiacov som schudla 18,5 kg, na mierach mi spolu ubudlo celkovo 55 cm :) , najviac z pásu – 18 cm, z brucha 13 cm a z bokov 10 cm. A to bez obmedzovania sa v jedle. Jedla som, čo mi chutilo. Dostala som jedálniček na mieru a po čase som si už aj ja sama upravovala chute. Ani neviem ako a centimetre išli dole samé :)

Jedna vec je, že kilogramy šli dole, ale ešte dôležitejšie je, že mám omnoho viac energie a cítim sa skvelo. Veľa známych ma pochvaľuje, ako výborne vyzerám. Program som už skončila a kilá idú stále dole, ďakujem vám ešte raz a prajem vám veľa dobrých klientov, ktorým pomôžete ako ste pomohli mne. :)

  • Za 6 mesiacov som schudla 18,5 kg
  • Na mierach mi spolu ubudlo celkovo 55 cm (najviac z pásu – 18 cm)
  • Dostala som jedálniček na mieru a po čase som si už aj ja sama upravovala chute

Ďakujem celému tímu Svet zdravia a hlavne mojej výživovej špecialistke Jitke Slobodovej z pobočky Bratislava – Grosslingová ulica, že mi pomohla a dala veľa dobrých rád v stravovaní. Andrea, Bratislava

Ponuka!

Reálny život, reálne príbehy. Schudnite s nami aj Vy!

Stačí sa objednať.

Chcem schudnúť!

Je to jednoduché

  • Vyplňte objednávku a objednajte sa na konzultáciu
  • My Vám zavoláme a dohodneme s Vami stretnutie
  • Poradíme Vám ako schudnúť rýchlo a zdravo
Objednať si konzultáciu!
Go Top